function custom_facebook_pixel() { if (is_page('kariera') || is_single('kariera')) { ?> Przejdź do treści Wyszukiwarka Kontakt

Oferty pracy dla kadry niemedycznej-archiwum


Aktualne oferty pracy znajdują się na www.pracuj.pl oraz na FB Kariera American Heart of Poland.

Od dwudziestu lat dbamy o zdrowie i życie pacjentów kardiologicznych. Setki tysięcy uratowanych ludzkich istnień, stałe podnoszenie jakości usług oraz wyspecjalizowana kadra medyczna dają nam powody do dumy i plasują nas na pozycji lidera w zakresie usług sercowo – naczyniowych.

Nasza działalność opiera się również na pracy kadry niemedycznej, dlatego stale poszerzamy szeregi firmy o pracowników w innych dziedzinach, aby móc kompleksowo i skutecznie świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Jeśli obecnie nie posiadamy żadnego ogłoszenia o pracy, ale uważasz, że pasujesz do naszej filozofii i chcesz pracować w American Heart of Poland – wyślij swoje CV i list motywacyjny na adres [email protected]. Zostawimy je w naszej bazie na poczet kolejnych rekrutacji. Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W odpowiedzi na ogłoszenie o pracy, prosimy o dołączenie do aplikacji i podpisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Nie ma aktualnie oferty dla Ciebie?

 

Mimo tego wyślij do nas swoje CV oraz list motywacyjny na adres [email protected] Jeśli poszukujesz pracy jako: Pielęgniarka, Pielęgniarka Oddziałowa, Ratownik medyczny, Technik RTG, Lekarz i Lekarz Ordynator, Diagnosta laboratoryjny, Biotechnolog wyślij do nas wiadomość z dopiskiem Kliniki / miasta, do którego aplikujesz. Jeśli tylko rozpoczniemy rekrutację na stanowisko odpowiadające Twojemu profilowi – odezwiemy się

Realizujemy świadczenia w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia

Copyright ©2020 All rights reserved | Created by nFinity