function custom_facebook_pixel() { if (is_page('kariera') || is_single('kariera')) { ?> Przejdź do treści Wyszukiwarka Kontakt

Władze Spółki


Zarząd American Heart of Poland S.A.

Adam Szlachta

Adam Szlachta
Prezes Zarządu, Dyrektor Finansowy

Z branżą kardiologiczną związany od 2011 roku. Swoje kilkunastoletnie doświadczenie w branży medycznej zdobywał zarządzając finansami holdingów medycznych w polskim i międzynarodowym środowisku. Wcześniej był zaangażowany w projekty konsultingowe w jednej z firm z Big4. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.
Paweł Kaźmierczak

Paweł Kaźmierczak
Członek Zarządu, Dyrektor Medyczny

Posiada ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania projektami w sektorze opieki zdrowotnej na poziomie operacyjnym i strategicznym. Jego kluczowe obszary kompetencyjne to: rynek usług medycznych i funkcjonowanie systemu ochrony zdrowia w Polsce, finansowanie świadczeń zdrowotnych ze środków publicznych oraz aktualna kondycja kardiologii polskiej, w tym również warunki finansowania procedur z zakresu leczenia ambulatoryjnego i szpitalnego. Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Marcin Bruszewski

Marcin Bruszewski
Członek Zarządu

Swoje ponad 20-letnie doświadczenie w branży medycznej zdobywał m.in. w Philips Health Systems, pełniąc rolę Członka Zarządu oraz Dyrektora Generalnego na obszarze Centralnej Europy. Był liderem 200-osobowego zespołu, realizującego doradztwo w zakresie wyboru oraz sprzedaż sprzętu medycznego dla szpitali. Jest absolwentem AWF im. J. Kukuczki w Katowicach, ukończył także Studia Podyplomowe na GWSH (Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, HR) oraz Studia Podyplomowe MBA organizowane przez SGH w Warszawie we współpracy z University of Minnesota z USA, gdzie uzyskał tytuł Master of Business Administration.

Rada Nadzorcza

Kamel Ghribi

Kamel Ghribi
Przewodniczący Rady Nadzorczej
Masroor Haq

Masroor Haq
Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej
Francesco Galli

Francesco Galli
Członek Rady Nadzorczej
Nicola Ceccareli

Nicola Ceccareli
Członek Rady Nadzorczej
Anna Flavia D'Amelio Einaudi

Anna Flavia D'Amelio Einaudi
Członek Rady Nadzorczej
Rafał Sosna

Rafał Sosna
Członek Rady Nadzorczej

Realizujemy świadczenia w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia

Copyright ©2020 All rights reserved | Created by nFinity