function custom_facebook_pixel() { if (is_page('kariera') || is_single('kariera')) { ?> Przejdź do treści Wyszukiwarka Kontakt

Kariera


Witaj na naszej stronie Kariera w Grupie American Heart of Poland!

Uzdrowisko Ustroń

Kompleks uzdrowiskowy wykonujący tysiące zabiegów dziennie. Podejście do medycyny łączy wiedzę światowej sławy lekarzy, fizjoterapeutów i najnowszą technologię z niezwykłą mocą natury. Posiada własne złoża borowiny i solanki o właściwościach leczniczych, na bazie których opracowano recepturę kosmetyków własnej marki – Pelo. To miejsce świadczące profesjonalne programy rehabilitacyjne głównie w ramach kontraktu z NFZ, zarówno jak i miejsce wypoczynku oraz regeneracji.

AMVET

Wieloprofilowy, specjalistyczny szpital weterynaryjny w Krakowie. Oferuje kompleksową diagnostykę i leczenie zwierząt domowych. Szpital wyróżniają zaawansowane techniki zabiegowe i operacyjne, nowoczesny sprzęt diagnostyczny oraz zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów.Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca

Znane mieszkańcom Polski od ponad dwudziestu lat. W sieci oddziałów kardiologicznych Polsko-Amerykańskich Klinik Serca, w tym oddziałów kardiologii inwazyjnej, kardiochirurgii oraz chirurgii naczyniowej leczeni są pacjenci z różnymi postaciami ostrego zespołu wieńcowego, w tym z ostrym zawałem serca.


Centrum Badawczo-Rozwojowe

Jego zadaniem jest prowadzenie badań naukowych przez zespół wybitnych specjalistów, którzy dokładają wszelkich starań, aby najnowsze odkrycia medyczne miały szansę na praktyczne zastosowanie na sali operacyjnej.KORZYŚCI

Perspektywy

Perspektywy

Perspektywy

Coroczny wzrost i rozwój firmy, grupa specjalistów z różnych dziedzin, szerokie możliwości wyznaczania kierunku Twojej kariery.

Szkolenia

Szkolenia

Podnoszenie kompetencji zespołów, a także rozwój Twojego talentu.

Integracje

Integracje

Wyjazdy poszczególnych zespołów, imprezy świąteczne, pikniki rodzinne.

Partnerskie relacje

Partnerskie relacje

Wspólne wartości i cele, konstruktywny feedback, otwarta komunikacja.

Nowoczesność

Nowoczesność

Standard pracy, nowe technologie, wysokiej jakości sprzęt.

Prezenty

Prezenty

Za wybitne zasługi, celebracja urodzin, docenienie przy przejściu na emeryturę.

Finansowanie kształcenia

Finansowanie kształcenia

Zapłacimy za Twoje studia i zagwarantujemy Ci zatrudnienie w naszej firmie.

BENEFITY

Ubezpieczenie w PZU

Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych​

Pakiety Multisport​

Prywatna opieka medyczna​

Rabaty pracownicze - Uzdrowisko Ustroń​

Owocowo-warzywne dni w pracy​

Celebracja urodzin​

Platforma językowa eTutor​

Szpitale wieloprofilowe

Wielospecjalistyczny Szpital w Sztumie, Szpital im. Matki Teresy z Kalkuty w Drawsku Pomorskim, Szpital św. Elżbiety w Katowicach. Szpitale te świadczą kompleksowe usługi diagnostyki i leczenia. Dzięki doświadczeniu kadry medycznej, placówki te zapewniają pacjentom dostęp do wysokiej klasy procedur medycznych, głównie w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Laboratoria

W Katowicach, Ustroniu, Bielsku-Białej, Drawsku Pomorskim. Wykonują podstawowe badania diagnostyczne z zakresu hematologii, koagulologii, biochemii, immunochemii.


Fundacja „Z sercem do Pacjenta”

Powstała z myślą o edukacji w zakresie profilaktyki zdrowotnej i zdrowego stylu życia. Organizowane w całej Polsce Kluby Pacjenta są bezpłatnymi i cyklicznymi spotkaniami, skierowanymi do lokalnych społeczności, które mogą skorzystać z bezpłatnych badań, konsultacji oraz poszerzyć swoją wiedzę na temat zapobiegania chorobom cywilizacyjnym.

ETAPY REKRUTACJI

Etapy rekrutacji American Heart of Poland

Dołącz do Grona Talentów!

Zostaw swoje CV tutaj, a rozpatrzymy Twoją aplikację.
Gdy będziemy mieli możliwość rozwijania Twojego talentu;
skontaktujemy się.

Dołącz do Grona Talentów!

Zostaw swoje CV tutaj, a rozpatrzymy Twoją aplikację.
Gdy będziemy mieli możliwość rozwijania Twojego talentu,
skontaktujemy się.

Dowiedz się więcej

Oczywiście!

Zapraszamy do przesłania swojego CV tutaj wraz z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji”. Jeśli znajdziemy dla Ciebie odpowiednie stanowisko, skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy Cię do procesu rekrutacji.

Najlepszą wskazówką, jaką możemy Ci dać, jest to, że proces rekrutacji ma sprawdzić, czy rzeczywiście jesteś osobą, której poszukujemy, a my zespołem, z którym będziesz chciał współpracować.

 

Z pewnością będziemy chcieli usłyszeć o Twoim doświadczeniu zawodowym, osiągnięciach, motywacjach, a także o tym, dlaczego zmieniasz pracę. Z chęcią odpowiemy także na Twoje pytania.

Tak! Wraz z podaniem udaj się do miejsca, w którym ma się odbywać staż. Jeśli Ordynator Oddziału lub Pielęgniarka Oddziałowa wyrazi pisemną zgodę na podaniu, poproś o przesłanie go wraz z umową z Twojej uczelni do Biura Obsługi Spółki do Katowic (ul. Francuska 34).

Dokument zostanie podpisany przez Kierownika Działu Rozwoju i Rekrutacji, a następnie odesłany na wskazany we wniosku adres. W podaniu prosimy zawrzeć informacje: o uczelni, kierunku studiów, terminie realizacji stażu.

Po zakończonym procesie rekrutacyjnym, jeśli decyzja będzie na tak – zadzwonimy do Ciebie. W innym wypadku damy Ci znać mailowo.

Jasne! Wierzymy, że ludzie się rozwijają i podnoszą swoje kwalifikacje, dzięki czemu lepiej wpisują się w poszukiwane przez nas profile Kandydatów.

Jeśli uważasz, że Twoje kwalifikacje pasują do więcej niż jednej oferty, zapraszamy do wysłania CV. W trakcie procesu rekrutacji pomożemy Ci z wyborem najlepszego miejsca dla Ciebie.

Pewnie! Z przyjemnością wspieramy rozwój naszych pracowników w ramach organizacji. Dajemy możliwości zmiany stanowiska pracy zgodnie z otwartymi wakatami w różnych zespołach i lokalizacjach.

W naszej organizacji dajemy młodym ludziom wsparcie w zakresie sfinansowania nauki w zawodach medycznych i nie tylko. Istnieje możliwość podjęcia zatrudnienia już w trakcie studiów i kontynuowania pracy z nami po uzyskaniu prawa do wykonywania zawodu.

Zostaw kontakt tutaj.

Realizujemy świadczenia w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia

Copyright ©2020 All rights reserved | Created by nFinity