function custom_facebook_pixel() { if (is_page('kariera') || is_single('kariera')) { ?> Przejdź do treści Wyszukiwarka Kontakt

Przyjęcie i pobyt w szpitalu


Drogi Pacjencie, Pacjentko,

 

pobyt w szpitalu (nawet krótki) może wywoływać niepokój i stres, dlatego warto wiedzieć jak dobrze się do niego przygotować, aby przebiegł sprawnie. Pragniemy zapewnić, że z naszej strony robimy wszystko, aby otaczać naszych pacjentów właściwą, profesjonalną opieką.

 

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami, które z pewnością ułatwią pobyt na naszych oddziałach.

W każdym przypadku, kiedy potrzebuje Pan / Pani pomocy lub ma pytania, można zwrócić się o wsparcie do kadry naszego oddziału.

 

Przyjęcie na oddział kardiologii

 

Aby móc właściwie przygotować się do pobytu na oddziale kardiologii, prosimy o sprawdzenie szczegółowych informacji – kliknij tutaj.

 

Przyjęcie na oddział chirurgii

 

Aby móc właściwie przygotować się do pobytu na oddziale chirurgii, prosimy o sprawdzenie szczegółowych informacji – kliknij tutaj.

 

Lista zażywanych leków

 

Do właściwego zdiagnozowania chorego, który trafia do naszego oddziału niezbędne jest pozyskanie informacji o zażywanych na stałe lekach. Może Pan / Pani użyć załączonej listy lub stworzyć własną, korzystając z naszego schematu. Po więcej informacji kliknij tutaj.

Prosimy również o wskazanie alergii lub leków, których z przyczyn zdrowotnych / alergicznych nie może Pan / Pani stosować. To także ważne dla naszych specjalistów informacje.

 

Regulamin odwiedzin

 

Pobierz regulamin odwiedzin, kliknij tutaj.

 

Przekazywanie paczek pacjentom

 

Pobierz regulamin przekazywania paczek, kliknij tutaj.

 

Wypis

 

Przed wypisem ze szpitala pacjent jest odpowiednio wcześniej poinformowany. Przypominamy, że wraz z wypisem powinien Pan / Pani otrzymać kartę informacyjną z opisem schorzenia oraz wykonanymi badaniami / zabiegami i ich wynikami, jak również zaleceniami w zakresie farmakoterapii oraz zmian diety czy stylu życia. W każdej sytuacji, która budzi wątpliwości, polecamy kontakt z lekarzem prowadzącym lub pozostałym personelem medycznym, który udzieli szczegółowych informacji.

 

Wnioski o wydanie dokumentacji medycznej

 

Jeśli Pan / Pani chce uzyskać dostęp do zgromadzonej w naszej placówce szczegółowej, historycznej dokumentacji medycznej, należy wypełnić odpowiedni wniosek. Aby pobrać dokument, kliknij tutaj.

W przypadku zgonu pacjenta, z wnioskiem o wydanie dokumentacji medycznej może wystąpić osoba wcześniej upoważniona, członek rodziny lub opiekun prawny. Aby pobrać dokument, kliknij tutaj.

 

Szpital nie ma prawa odmówić wydania dokumentacji medycznej.

Realizujemy świadczenia w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia

Copyright ©2020 All rights reserved | Created by nFinity