function custom_facebook_pixel() { if (is_page('kariera') || is_single('kariera')) { ?> Przejdź do treści Wyszukiwarka Kontakt

ablacja zaburzeń rytmu serca (bez lub z wykorzystaniem systemu elektroanatomicznego 3D, krioablacja)

Ablacja to inwazyjny zabieg przeprowadzany w celu zlikwidowania arytmii. W okolicy pachwinowej do tętnicy lub żyły udowej wprowadza się cewnik z elektrodą, który zostaje skierowany drogą naczyń do serca. Następuje “wypalenie” fragmentu mięśnia serca, w którym zlokalizowano ognisko arytmii. Dokonuje się tego za pomocą prądu o częstotliwości radiowej, generowanego przez elektrodę. Wszystko pod kontrolą obrazu RTG.

Krioablacja balonowa żył płucnych jest nowoczesną metodą leczenia migotania przedsionków serca. Podczas zabiegu krioablacji, za pomocą ujemnych temperatur dochodzi do wytworzenia się okrężnej blizny, która izoluje elektrycznie żyłę i tym samym zapobiega przewodzeniu impulsów, które indukuje migotanie przedsionków. Podczas zabiegu lekarz wprowadza poprzez żyłę udową, specjalny cewnik do lewego przedsionka. W lewym przedsionku lokalizuje się po kolei wszystkie żyły płucne (zwykle cztery) i wprowadza się w okolicę ich ujścia cewnik ze specjalnym balonem wypełnionym podtlenkiem azotu. Zabiegi krioablacji przeprowadzane są w sali diagnostyczno-zabiegowej z wykorzystaniem promieni rentgenowskich.

Usługa realizowana jest w następujących placówkach:

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca III Oddział Kardiologii Inwazyjnej, Angiologii i Elektrokardiologii

PAKS w Dąbrowie Górniczej powstał, aby sprostać wyzwaniom kardiologicznym i nieść jak najszybciej pomoc pacjentom w Zagłębiu Dąbrowskim i jego okolicach.

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca Centrum Sercowo-Naczyniowe w Kędzierzynie-Koźlu

Klinika umożliwia dostęp do nowoczesnych usług medycznych, przyczyniając się do poprawy skuteczności terapii schorzeń kardiologicznych. Zabiegi ratujące ludzkie życie są wykonywane w klinice przez całą dobę (dyżury 24-godzinne).

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca Centrum Sercowo-Naczyniowe w Mielcu

PAKS w Mielcu został utworzony w 2006 r. w należącym do miasta Szpitalu Powiatowym im. Edmunda Biernackiego w Mielcu. W Klinice wykonuje się zabiegi planowe oparte na jednodniowej hospitalizacji oraz kompleksowe leczenie miażdżycy naczyń wieńcowych.

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca X Oddział Kardiologii Inwazyjnej, Elektrofizjologii i Elektrostymulacji w Tychach

PAKS w Tychach zajmuje się przede wszystkim diagnostyką i leczeniem chorych z zaburzeniami rytmu serca przy zastosowaniu elektrofizjologii i elektrostymulacji – czyli zabiegów elektrofizjologicznych, pozwalających zidentyfikować i leczyć interwencyjnie chorych z groźnymi arytmiami.

Realizujemy świadczenia w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia

Copyright ©2020 All rights reserved | Created by nFinity