function custom_facebook_pixel() { if (is_page('kariera') || is_single('kariera')) { ?> Przejdź do treści Wyszukiwarka Kontakt

angioplastyka tętnicy szyjnej wraz z implantacją stentów szyjnych i neuroprotekcją

Jest wewnątrznaczyniową metodą leczenia zwężeń tętnic szyjnych. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym z zachowaniem pełnego kontaktu z pacjentem.

Podczas zabiegu wykorzystywany jest dostęp naczyniowy poprzez nakłucie tętnicy udowej. Odpowiedni cewnik wprowadza się w pobliże leczonego miejsca w tętnicy szyjnej, a następnie po założeniu sytemu do neuroprotekcji krążenia mózgowego dokonuje się poszerzenia zwężenia, najczęściej poprzez bezpośrednią implantację samorozprężalnego stentu naczyniowego. Taki sposób postępowania połączony z indywidualnym doborem sprzętu protekcyjnego oraz rodzaju stentu, zapewnia bardzo dobre wyniki leczenia z minimalną ilością powikłań.

Usługa realizowana jest w następujących placówkach:

Małopolskie Centrum Sercowo-Naczyniowe, Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca w Chrzanowie

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca PAKS Małopolskie Centrum Sercowo Naczyniowe w Chrzanowie to jeden z pierwszych ośrodków w Polsce, w obrębie którego umieszczono oddział kardiologii inwazyjnej, chirurgii naczyniowej oraz pracownię rezonansu magnetycznego.

Rzeszowskie Centrum Chirurgii Naczyniowej i Endowaskularnej PAKS IX

PAKS w Rzeszowie specjalizuje się w leczeniu chorób naczyń. Świadczenia medyczne obejmują diagnostykę i leczenie pacjentów ze schorzeniami naczyń tętniczych i żylnych. W klinice przeprowadzane są wszystkie operacje z zakresu chirurgii naczyniowej, zarówno klasyczne, jak i wewnątrznaczyniowe dotyczące układu tętniczego i żylnego.

Realizujemy świadczenia w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia

Copyright ©2020 All rights reserved | Created by nFinity