function custom_facebook_pixel() { if (is_page('kariera') || is_single('kariera')) { ?> Przejdź do treści Wyszukiwarka Kontakt

operacja 2 zastawek serca (implantacja/wymiana)

U pacjentów z ciężką, objawową wadą zastawkową serca postępowaniem z wyboru jest leczenie zabiegowe. W zależności od rodzaju wady i jej zaawansowania wykonywane są zabiegi naprawcze własnych 2 zastawek (tzw. plastyka zastawki) lub, gdy taki zabieg nie jest możliwy, zniszczoną zastawkę wymienia się na nową.
Istnieją dwa rodzaje protez zastawkowych: zastawki mechaniczne oraz zastawki biologiczne.
• Zastawki ksenogenne (najczęściej stosowane wśród zastawek biologicznych) zbudowane z tkanek zwierzęcych (osierdzie świńskie lub krowie).
• Zastawki homogenne – czyli ludzkie, pobierane z serc dawców zmarłych.

Usługa realizowana jest w następujących placówkach:

Szpital im. Matki Teresy z Kalkuty w Drawsku Pomorskim

Szpital im. Matki Teresy z Kalkuty zapewnia podstawową oraz specjalistyczną opiekę medyczną mieszkańcom powiatu drawskiego i okolic. W leczeniu pacjentów staramy się podejść do każdego potrzebującego w sposób indywidualny, aby zapewnić najlepszą możliwą pomoc medyczną.

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca Centrum Kardiologii i Kardiochirurgii w Bielsku-Białej

W klinice przeprowadzane jest szerokie spektrum zabiegów kardiochirurgicznych – od operacji klasycznych, poprzez zabiegi małoinwazyjne z wykorzystaniem techniki endowizyjnej, a kończąc na operacjach opartych o innowacyjną technologię sali operacyjnej hybrydowej.

Realizujemy świadczenia w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia

Copyright ©2020 All rights reserved | Created by nFinity