Tytuł Profesorski od Prezydenta RP dla dr. hab. n. med. prof. KAAFM Piotra Buszmana

Z dumą ogłaszamy, że dr hab. n. med. prof. KAAFM Piotr Buszman, na co dzień pracujący w Grupie American Heart of Poland, dołączył do nielicznego grona naukowców z tytułem profesora nauk medycznych i nauk o zdrowiu, otrzymanym przed 40. urodzinami.

 

Uzyskanie tytułu profesora to dla mnie ogromne wyróżnienie i niezależne potwierdzenie lat ciężkiej pracy. Dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierali na tej drodze. Przede wszystkim zespołowi z Centrum Badawczo-Rozwojowego Grupa American Heart of Poland i Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie oraz inspirującym mentorom, których miałem przyjemność spotkać na swojej drodze naukowej i klinicznej. Wielkie podziękowania również dla mojej rodziny za wyrozumiałość i wsparcie. W swoim życiu zawodowym zaczynam teraz nowy i bardziej zaawansowany rozdział pracy badawczo-rozwojowej – mówi prof. dr hab. n. med. Piotr Buszman.

 

Grupa American Heart of Poland stawia na naukowców, a to wyjątkowe wyróżnienie jest tego dowodem. Cieszymy się, że mamy w swoim zespole utalentowanych ludzi z pasją.

 

Panie Profesorze, serdecznie gratulujemy! Życzymy dalszych sukcesów zawodowych, niesłabnącego zapału do pracy i ciekawych wyzwań w nowym rozdziale pracy badawczo-rozwojowej.