function custom_facebook_pixel() { if (is_page('kariera') || is_single('kariera')) { ?> Przejdź do treści Wyszukiwarka Kontakt

konsultacja proktologiczna

Konsultacja z proktologiem ma na celu diagnostykę i leczenie chorób dolnego odcinka pokarmowego (jelita grubego). Do najczęściej występujących dolegliwości proktologicznych należą m.in.: hemoroidy, krwawienia z odbytu, ropień okołoodbytniczy, nietrzymanie stolca. Mamy świadomość, że jest to temat krępujący dla wielu pacjentów, a dolegliwości te powodują wstyd i odwlekanie wizyty u proktologa. Przełamanie wstydu może jednak uchronić przed tragicznymi skutkami niepodjęcia leczenia.
W zależności od wcześniej prowadzonej diagnostyki w tym kierunku, jeśli jest to konieczne, lekarz zleca dodatkowe badania. Na każdą konsultację z lekarzem dobrze jest zabrać dotychczasowe wyniki badań. Ułatwi i przyspieszy to postawienie właściwej diagnozy oraz podjęcie dalszego leczenia.

Usługa realizowana jest w następujących placówkach:

Szpital św. Elżbiety Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna w Katowicach

W działającej pracowni badań endoskopowych wykonywana jest gastroskopia oraz kolonoskopia, pozwalające na dokładną ocenę górnego oraz dolnego odcinka przewodu pokarmowego. Przy szpitalu funkcjonuje również Przychodnia Wielospecjalistyczna. Pełna lista świadczonych zabiegów i konsultacji widoczna jest w zakładce „Usługi”.

Realizujemy świadczenia w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia

Copyright ©2020 All rights reserved | Created by nFinity