function custom_facebook_pixel() { if (is_page('kariera') || is_single('kariera')) { ?> Przejdź do treści Wyszukiwarka Kontakt

kolonoskopia z polipektomią jednego lub więcej polipów o średnicy do 1 cm z badaniem hist-pat

Kolonoskopia z polipektomią jest najlepszą metodą zapobiegania rozwojowi nowotworu.
Usuwanie polipów z jelita grubego, inaczej kolonoskopia z polipektomią, to prosty zabieg pozwalający na diagnostykę zmian nowotworowych we wczesnym, często bezobjawowym stadium ich rozwoju.
Usuwanie polipów wykonuje się za pomocą specjalnej pętli podłączonej do źródła prądu. Miejsce po prawidłowo przeprowadzonej polipektomii goi się bardzo szybko, nie pozostaje po nim żaden ślad ani nie wiążę się z nasilonym krwawieniem. Po kolonoskopii z polipektomią w znieczuleniu wyłącznie miejscowym (lidokainą) pacjent może od razu jeść, pić i wrócić do swojej codziennej aktywności.

Usługa realizowana jest w następujących placówkach:

Szpital św. Elżbiety w Katowicach

Szpital im. św. Elżbiety w Katowicach stanowi kontynuację działalności medycznej dawnego szpitala „Sióstr Elżbietanek”. Koncentruje się na diagnostyce i leczeniu szeroko pojętych schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych oraz chirurgii ogólnej. Szczególna uwaga przywiązywana jest do procesu rozpoznawania oraz leczenia jednostek chorobowych, wymagających podjęcia natychmiastowych działań medycznych, m. in. w schorzeniach onkologicznych z zakresu chirurgii ogólnej.

Realizujemy świadczenia w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia

Copyright ©2020 All rights reserved | Created by nFinity