function custom_facebook_pixel() { if (is_page('kariera') || is_single('kariera')) { ?> Przejdź do treści Wyszukiwarka Kontakt

gastroskopia diagnostyczna z biopsją (uwzględnia 2 lub więcej badania hist-pat)

W trakcie gastroskopii pobiera się wycinki do badania histopatologicznego. Pobranie wycinków (próbek) jest ważne przy podejrzeniu chorób nowotworowych lub wrzodów żołądka. Osoba badana zwykle nie czuje, kiedy pobierany jest materiał, czasami tylko odczuwa lekkie uszczypnięcie. Przez specjalny kanał gastroskopu wprowadza się kleszczyki i pobiera wycinki, które wysyłane są do badania histopatologicznego. Pełne badanie pozwala na postawienie ostatecznego rozpoznania.

Usługa realizowana jest w następujących placówkach:

Szpital św. Elżbiety w Katowicach

Szpital im. św. Elżbiety w Katowicach stanowi kontynuację działalności medycznej dawnego szpitala „Sióstr Elżbietanek”. Koncentruje się na diagnostyce i leczeniu szeroko pojętych schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych oraz chirurgii ogólnej. Szczególna uwaga przywiązywana jest do procesu rozpoznawania oraz leczenia jednostek chorobowych, wymagających podjęcia natychmiastowych działań medycznych, m. in. w schorzeniach onkologicznych z zakresu chirurgii ogólnej.

Realizujemy świadczenia w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia

Copyright ©2020 All rights reserved | Created by nFinity