Program “Operacja Zdrowie” z ekspertami American Heart of Poland

Eksperci Grupy American Heart of Poland wzięli udział w programie “Operacja Zdrowie”, gdzie szeroko omawiali tematy związane z profilaktyką, chorobami sercowo-naczyniowymi oraz ich leczeniem.

 

Poprzez pokazanie historii pacjentów oraz przedstawienie różnych aspektów chorób sercowo-naczyniowych, program nie tylko oswaja widzów z lękiem przed potencjalnym leczeniem szpitalnym – udowadniając, że zawał to nie wyrok, a choroby sercowo-naczyniowe wykryte we wczesnym stadium można skutecznie leczyć – ale również motywuje do dbania o własne zdrowie.

 

Prof. dr hab. n. med. Krzysztof Milewski oraz dr hab. prof. KAAFM Piotr Buszman opowiadali o zawale serca mięśniowego, wpływie złego stylu życia na serce, a lek. Jacek Wojewódka o rehabilitacji kardiologicznej w ramach programu KOS-zawał.

 

Pacjenci przedstawieni w programie, tak jak Pan Mariusz, Pani Anna czy Pan Wiesław, to przykłady osób, które zmagały się z różnymi chorobami serca, ale dzięki odpowiedniej opiece medycznej i rehabilitacji, odzyskali zdrowie i mogą cieszyć się życiem.

 

Link do naszego Youtube – program operacja zdrowie (cały odcinek)