Dumni z pracy naszych Pielęgniarek, Pielęgniarzy i Położnych!

12 maja mamy okazję obchodzić Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek, Pielęgniarzy i Położnych. To dla nas bardzo ważne święto – W Grupie American Heart of Poland pracuje blisko 1000 pielęgniarek, pielęgniarzy, a od niedawna także położnych w Drawskim Centrum Specjalistycznym. Stąd też w tym dniu na ich ręce razem z kwiatami chcieliśmy przekazać podziękowania i wyrazić wdzięczność za wyjątkową pracę, poświęcenie, skuteczność w działaniu i profesjonalizm.

 

Nie bez powodu w rankingach zaufania społecznego to właśnie zawód pielęgniarki, pielęgniarza i położnej jest od lat na najwyższych stopniach podium – razem ze strażakami. To zespół pielęgniarski jest najbliżej Pacjenta, otaczając go uwagą, cierpliwością i współczuciem wtedy, kiedy tego najbardziej potrzebuje. Trudno przecenić znaczenie takiej uważnej, pełnej szacunku, codziennej opieki dla realizacji celu naszej organizacji – podchodzenia z sercem do Pacjenta. To właśnie twarz pielęgniarki, pochylającej się nad cierpiącym Pacjentem staje się twarzą naszej Grupy, którą Pacjent zapamięta na długie dni, z wdzięczności za troskliwą opiekę. A ciągłość i kompleksowość opieki nad Pacjentem, obok nowoczesnych technologii i innowacji organizacyjnych, będzie decydowała o sukcesie naszej Grupy.

 

O każdej osobie z naszych zespołów pielęgniarskich i położnych możemy powiedzieć to, co mówi się o Florence Nightingale, którą wspominamy w tym dniu – że jest twórczynią nowoczesnego pielęgniarstwa. Nasze Pielęgniarki, Pielęgniarze i Położne każdego dnia swoją ciężką pracą, troską o dobro Pacjenta i wysokimi kwalifikacjami zawodowymi – tworzą nowoczesną Grupę American Heart of Poland, lidera na rynku usług sercowo-naczyniowych w Polsce!

 

Dziękujemy Wam z całego serca! ❤️

 

Zachęcamy do obejrzenia filmu przygotowanego specjalnie na ten dzień: