American Heart of Poland S.A. wspiera uchodźców z Ukrainy

American Heart of Poland S.A.  prowadząca sieć szpitali kardiologicznych oraz uzdrowisk – wspiera uchodźców z Ukrainy

 

Zapewnienie schronienia, wyżywienia i transportu do miejsc zakwaterowania  w kilku regionach Polski, to tylko niektóre działania American Heart of Poland S.A. wspierające Ukraińców. Na potrzeby uchodźców udostępniono kilkaset miejsc w Uzdrowisku Ustroń. Dziś zostaną udostępnione kolejne lokalizacje w Uzdrowiskach w Augustowie, Starachowicach oraz w jednym z ośrodków w województwie łódzkim.

 

American Heart of Poland S.A. oferuje pomoc w załatwieniu niezbędnych formalności i pokonaniu barier językowych. Dodatkowo Spółka chce pomóc Ukraińcom w asymilacji i znalezieniu pracy.  – Podejmowane przez nas działania mają charakter wielowymiarowy. Zdajemy sobie sprawę z tragicznej sytuacji, w jakiej znajduje się wiele ukraińskich rodzin. Solidaryzujemy się z nimi i oferujemy im pomoc. To nasza powinność. To nasz obowiązek – mówi Prezes Zarządu Adam Szlachta.

 

American Heart of Poland S.A uruchamia też specjalną infolinię w języku ukraińskim, pod którą będzie koordynowana pomoc dla sąsiadów uciekających przed wojną. Wszelkie informacje dotyczące pomocy będą na bieżąco publikowane na stronie internetowej www.ahop.pl

 

Grupa American Heart of Poland to lider na rynku usług sercowo – naczyniowych. Należące do Grupy  szpitale oraz uzdrowiska specjalizują się w leczeniu oraz rehabilitacji pacjentów z chorobami układu sercowo – naczyniowego. Sieć powstała 20 lat temu.  Aktualnie zapewnia wsparcie w zakresie kardiologii interwencyjnej, kardiochirurgii oraz chirurgii naczyniowej w ponad 20 miejscach w całym kraju.