Przejdź do treści Wyszukiwarka Kontakt

Zarząd


Adam Szlachta

Adam Szlachta
Prezes Zarządu, Dyrektor Finansowy

Z branżą kardiologiczną związany od 2011 roku. Swoje 10-cio letnie doświadczenie w branży medycznej zdobywał zarządzając finansami holdingów medycznych w polskim i międzynarodowym środowisku. Wcześniej był zaangażowany w projekty konsultingowe w jednej z firm z Big4. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.
Paweł Kaźmierczak

Paweł Kaźmierczak
Członek Zarządu, Dyrektor Medyczny

Posiada ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania projektami w sektorze opieki zdrowotnej na poziomie operacyjnym i strategicznym. Jego kluczowe obszary kompetencyjne to: rynek usług medycznych i funkcjonowanie systemu ochrony zdrowia w Polsce, finansowanie świadczeń zdrowotnych ze środków publicznych oraz aktualna kondycja kardiologii polskiej, w tym również warunki finansowania procedur z zakresu leczenia ambulatoryjnego i szpitalnego. Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Piotr Czyż

Piotr Czyż
Członek Zarządu, Dyrektor ds. Inwestycji

Z Grupą AHP związany od 2015 roku. W początkowej fazie odpowiedzialny za utworzenie Project Management Office oraz wprowadzenie ujednoliconych standardów w zakresie zarządzania projektami. Od prawie dwóch lat odpowiedzialny za koordynację i kontrolę realizacji prowadzonych przez Grupę projektów inwestycyjnych. Wcześniej branża nieruchomości. Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Śląskiego oraz Międzynarodowych Studiów Menedżersko-Finansowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Realizujemy świadczenia w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia

Copyright ©2020 All rights reserved | Created by nFinity