Przejdź do treści Wyszukiwarka Kontakt

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca


Polsko – Amerykańskie Kliniki Serca to marka znana mieszkańcom Polski od dwudziestu lat. W sieci oddziałów kardiologicznych Polsko-Amerykańskich Klinik Serca, w tym kardiologii inwazyjnej, kardiochirurgii oraz chirurgii naczyniowej leczeni są pacjenci z różnymi postaciami ostrego zespołu wieńcowego, w tym z ostrym zawałem serca. Nasze placówki wyróżniają się wysokim stopniem innowacyjności, m.in. stosowane są zabiegi planowe na bazie jednodniowej hospitalizacji oraz kompleksowe leczenie miażdżycy wszystkich naczyń.

 

Połączenie najnowszych rozwiązań medycznych powszechnie dostępnych do niedawna wyłącznie w USA z wysokimi kwalifikacjami i profesjonalizmem polskiej kadry medycznej zaowocowało stworzeniem wyspecjalizowanej sieci klinik sercowo-naczyniowych. Lekarze pracujący na oddziałach PAKS udzielają konsultacji w zespołach poradni specjalistycznych działających przy Klinikach. W zasięgu każdego pacjenta korzystającego z usług PAKS znajdują się poradnie: kardiologiczne, kardiochirurgiczne, chirurgii naczyniowej, jak również poradnie chirurgii ogólnej, proktologiczne, chorób wewnętrznych i przewodu pokarmowego.

 

Specjalistyczne badania diagnostyczne, wykonywane w placówkach, pozwalają na szybkie i dokładne rozpoznanie patologii serca i naczyń krwionośnych, ośrodkowego układu nerwowego, jamy brzusznej, miednicy, kręgosłupa i stawów. Zakres badań obejmuje m.in. rezonans magnetyczny, tomografię komputerową, badanie EKG, echokardiografię test wysiłkowy, Holter EKG, badania endoskopowe.

 

Szczególną wagę przykładamy do pełnego zrozumienia podejścia do chorego oraz komunikacji z nim, ponieważ dokładny wywiad z pacjentem wpływa na proces leczenia i optymalizuje postępy terapeutyczne.

 

Jesteśmy dumni z partnerstwa z publicznym systemem opieki zdrowotnej, zabezpieczając w zakresie kardiologii mieszkańców Polski powiatowej. Nasz znak rozpoznawczy to serce – dla pacjenta, dla medycyny, dla Polski.

Infolinia i rezerwacja pobytów

  • E-mail:
  • [email protected]
  • Telefon:
  • 801 502 302
  • Godziny pracy Infolinii:
  • od poniedziałku do piątku godz. 8:00-16:00

Realizujemy świadczenia w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia

Copyright ©2020 All rights reserved | Created by nFinity