Skip to content Search engine contact

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca


Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca to marka znana mieszkańcom Polski od ponad dwudziestu lat. W sieci oddziałów kardiologicznych Polsko-Amerykańskich Klinik Serca, w tym oddziałów kardiologii inwazyjnej, kardiochirurgii oraz chirurgii naczyniowej leczeni są pacjenci z różnymi postaciami ostrego zespołu wieńcowego, w tym z ostrym zawałem serca. Nasze placówki wyróżniają się wysokim stopniem innowacyjności, m.in. stosowane są zabiegi planowe na bazie jednodniowej hospitalizacji oraz kompleksowe leczenie miażdżycy wszystkich naczyń.

 

Połączenie najnowszych rozwiązań medycznych z wysokimi kwalifikacjami i profesjonalizmem kadry medycznej zaowocowało stworzeniem wyspecjalizowanej sieci klinik sercowo-naczyniowych. Lekarze pracujący na oddziałach Polsko-Amerykańskich Klinik Serca udzielają konsultacji w poradniach specjalistycznych, działających przy Klinikach. W zasięgu każdego pacjenta znajdują się poradnie: kardiologiczne, kardiochirurgiczne, chirurgii naczyniowej, jak również poradnie chirurgii ogólnej, proktologiczne, chorób wewnętrznych i przewodu pokarmowego.

 

Specjalistyczne badania diagnostyczne, wykonywane w placówkach, pozwalają na szybkie i dokładne rozpoznanie patologii serca i naczyń krwionośnych, ośrodkowego układu nerwowego, jamy brzusznej, miednicy, kręgosłupa i stawów. Zakres badań obejmuje m.in. rezonans magnetyczny, tomografię komputerową, badanie EKG, echokardiografię test wysiłkowy, Holter EKG, badania endoskopowe.

 

Nasza dewiza to „Z sercem do Pacjenta”, ponieważ szczególną wagę przykładamy do troskliwego podejścia do chorego oraz komunikacji z nim. Jest to istotne, ponieważ dokładny wywiad z pacjentem wpływa na proces leczenia i optymalizuje postępy terapeutyczne. Naszych pacjentów obejmujemy w szczególności programem KOS-Zawał, czyli specjalistyczną, ciągłą, zintegrowaną, skoordynowaną opieką po przebytym zawale, co wydatnie poprawia skuteczność leczenia.

 

Jesteśmy dumni z partnerstwa z publicznym systemem opieki zdrowotnej, zapewniając mieszkańcom Polski na szczeblu powiatów dostęp do nowoczesnej kardiologii.

Centrum Kardiologii w Józefowie

 

Położone nieopodal Warszawy Centrum Kardiologii w Józefowie to należąca do Spółki AHoP placówka, która zapewnia mieszkańcom stolicy i okolic wsparcie w nagłych przypadkach niedrożności układu sercowo – naczyniowego, jak również w zakresie planowych zabiegów jak koronarografia, angioplastyka tętnic wieńcowych czy implantacja układów stymulujących serce.

 

Dla chorych dostępna jest również Poradnia Chorób Naczyń, zajmująca się kwalifikacją chorych do zabiegów operacyjnych, leczeniem ambulatoryjnym oraz opieką pooperacyjną. Kluczowym celem placówki jest świadczenie usług zdrowotnych w zgodzie z najnowszymi standardami medycznymi.

 

Zabiegi wykonywane w Centrum Kardiologii w Józefowie objęte są kontraktem z Narodowym Funduszem Zdrowia, ale ich wykonanie możliwe jest również na zasadach komercyjnych.

O Centrum Kardiologii w Józefowie można przeczytać więcej tutaj.

Infolinia

  • E-mail:
  • [email protected]
  • Telephone:
  • 801 502 302
  • Hotline working hours:
  • od poniedziałku do piątku godz. 8:00-16:00

Realizujemy świadczenia w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia

Copyright ©2020 All rights reserved | Created by nFinity