Skip to content Search engine contact

Spółki zależne


Centrum Kardiologii w Józefowie

 

Położone nieopodal Warszawy Centrum Kardiologii w Józefowie to należąca do Spółki AHoP placówka, która zapewnia mieszkańcom stolicy i okolic wsparcie w nagłych przypadkach niedrożności układu sercowo – naczyniowego, jak również w zakresie planowych zabiegów jak koronarografia, angioplastyka tętnic wieńcowych czy implantacja układów stymulujących serce.

Dla chorych dostępna jest również Poradnia Chorób Naczyń, zajmująca się kwalifikacją chorych do zabiegów operacyjnych, leczeniem ambulatoryjnym oraz opieką pooperacyjną. Kluczowym celem placówki jest świadczenie usług zdrowotnych w zgodzie z najnowszymi standardami medycznymi.

Zabiegi wykonywane w Centrum Kardiologii w Józefowie objęte są kontraktem z Narodowym Funduszem Zdrowia, ale ich wykonanie możliwe jest również na zasadach komercyjnych.

O Centrum Kardiologii w Józefowie można przeczytać więcej tutaj.

Szpital im. Matki Teresy z Kalkuty w Drawsku Pomorskim

 

Placówka w Drawsku Pomorskim to strategiczny punkt medyczny na mapie regionu, który zapewnia pomoc dla mieszkańców sześciu powiatów oraz turystów odwiedzających Pojezierze Drawskie i żołnierzy stacjonujących w obrębie poligonu drawskiego. Drawski Szpital dysponuje oddziałem ratunkowym, oddziałem intensywnej terapii i anestezjologii, oddziałem chorób wewnętrznych, chirurgii ogólnej, chirurgii urazowej-ortopedycznym, oddziałem ginekologiczno-położniczym, neonatologicznym, pediatrycznym, a także kardiologicznym z pododdziałem intensywnego nadzoru kardiologicznego. Placówka posiada również własny POZ, Nocną i Świąteczną Opiekę Zdrowotną, pracownie i laboratoria diagnostyczne oraz zakład diagnostyki radiologicznej. Działa tutaj Szkoła Rodzenia, a także wdrażane są liczne programy profilaktyczne.

O Szpitalu można przeczytać więcej tutaj.

Realizujemy świadczenia w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia

Copyright ©2020 All rights reserved | Created by nFinity