Przejdź do treści Wyszukiwarka Kontakt

Badania kliniczne


Polsko Amerykańskie Kliniki Serca od wielu lat prowadzą badania kliniczne w licznych ośrodkach klinicznych w całej Polsce, gdzie z dbałością o dobro pacjenta przestrzegane są wytyczne Dobrej Praktyki Klinicznej (DPK). Współpracujemy z zespołami Głównych Badaczy, Koordynatorów i Obsługi Pielęgniarskiej, które posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu licznych badań w ośrodkach które obsługują, gdzie mają zapewniony sprzęt i narzędzia ułatwiające codzienną pracę w Badaniach Klinicznych oraz współpracują z zapleczem Administracyjnym które wspiera ich w codziennym kontakcie z klientami i koordynuje oraz centralizuje prowadzone projekty.

 

Jesteśmy zainteresowani współpracą ze Sponsorami oraz firmami CRO zarówno w badaniach komercyjnych jak i niekomercyjnych. Wszystkie zapytania oraz wątpliwości prosimy kierować do Centrum Badawczo-Rozwojowego, które zarządza badaniami prowadzonymi w naszych ośrodkach.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą CBR na poniższej stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów badania lub przedstawienia potencjału PAKS w Badaniach Klinicznych.

 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.ahp-ccrd.org.

 

Poznaj nas bliżej – kliknij tutaj.

Realizujemy świadczenia w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia

Copyright ©2020 All rights reserved | Created by nFinity