Oferty pracy dla kadry niemedycznej

Data publikacji
Stanowisko
Miasto
22.06.2018
Technik Farmacji
Dąbrowa Górnicza

Stanowisko: Technik Farmacji

TECHNIK FARMACJI

     Nr ref.: TF/20/2018

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Obowiązki:

  • Wszystkie obowiązki określone dla stanowiska technika farmacji wynikające
    z obowiązujących przepisów prawnych;
  • Współpraca z innymi działami Spółki;

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie kierunkowe;
  • Dobra znajomość programów MS Office (w szczególności Word, Excel);
  • predyspozycje osobiste:
    • bardzo dobry poziom komunikacji;
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej;
    • wysoki poziom świadomości biznesowej;
    • umiejętność pracy pod presją czasu i dotrzymywania ustalonych terminów;
    • odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań;
    • nastawienie na ścisłą pracę zespołowa i międzywydziałową;
  • Doświadczenie zawodowe min. 2 lata w aptece szpitalnej lub ogólnodostępnej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Dobry system szkoleń;
  • Zatrudnienie w renomowanym środowisku specjalistów z branży medycznej;

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w terminie do 5 lipca 2018 z dopiskiem nr ref w tytule emaila: TF/20/2018 na adres: praca@ahop.pl

Prosimy o dołączenie do aplikacji i podpisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Zostałem poinformowany o swoich prawach, regulamin dostępny jest na stronie http://www.ahop.pl/pl/rodo

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Pobierz plik

Aplikujesz na ogłoszenie: Technik Farmacji

Zwiń

16.01.2018
TECHNIK WETERYNARII
Katowice / Kostkowice

Stanowisko: TECHNIK WETERYNARII

Nr ref.: TW/01/2018

Obowiązki:

  • wsparcie weterynarza w codziennych czynnościach związanych z opieką nad zwierzętami przebywającymi w CBR: świnie, owce, króliki.
  • pomoc w przygotowaniu zwierząt do zabiegów;
  • zapewnienie właściwej opieki i dbanie o prawidłowy rozwój zwierząt;
  • doglądanie dobrostanu zwierząt;

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie kierunkowe,
  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Predyspozycje osobiste:
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
    • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,
    • nastawienie na ścisłą pracę zespołowa i międzywydziałową,
    • ciągła chęć rozwoju i poszerzania wiedzy;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie aplikacji (CV) w terminie do 31 stycznia 2018 z dopiskiem nr ref w tytule emaila: TW/01/21018 na adres: praca@ahop.pl

W celu bliższego poznania przyszłego miejsca pracy zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej: http://www.ahop.pl/pl/centrum-badawczo-rozwojowe/centrum-badawczo-rozwojowe

Prosimy o dołączenie do aplikacji i podpisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu, przy realizacji przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Grupę American Heart of Poland S.A. z siedzibą w Ustroniu, ul. Sanatoryjna 1, Dane podaję dobrowolnie oraz przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili przysługuje mi prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia oraz, że żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych”.

Jednocześnie informujemy, że wszelkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo na stronie internetowej klinikiserca.pl

Aplikujesz na ogłoszenie: TECHNIK WETERYNARII

Zwiń

Jeżeli nie znajdą Państwo oferty pracy odpowiadającej Państwa kwalifikacjom, prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail: praca@ahop.pl.

Korespondencja e-mailowa przesłana przez Kandydata powinna zawierać:

  • tytuł wiadomości wskazujący na:
    • stanowisko lub dział firmy,
    • miasto, w którym Kandydat chciałby podjąć pracę;
  • CV z aktualnym zdjęciem;
  • list motywacyjny;
  • klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji tej, oraz przyszłych procesów rekrutacji. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo na stronie internetowej klinikiserca.pl"